česky 
 

AKTUALITY

Naše nové štěňátko border kolie

[24.08.2010] je už doma.

Naše nové štěňátko  - fenka -  je už doma. Velmi rychle si zvyká a byla mile přijata všemi členy naší smečky, kterým jsme přivezli spoustu nových hraček a dárků.

Nákup dárků pro naše psí miláčky byl opravdu velký, protože na nákupy bylo málo času a tak jsem se moc nerozmýšlela  J, ale házela věci do nákupních košíků hned, jak mě zaujaly, včetně obojků a vodítek …, nakonec jsme ještě k pořádnému nákupu přidali tři krásné psí pelechy a prodavačka si při pohledu na nás přizvala k markování na kase raději ještě kolegyni – takového blázna asi dlouho v obchodě neměli .  Ale převládají motivační hračky a hračky, při kterých musí psi přemýšlet. Přemýšlet jsme museli i my doma, když jsme pročítali návody a s údivem konstatovali, že se jedná opravdu o vynalézavé pomůcky pro zábavu  psů. Škoda, že v našich psích obchodech a velkoobchodech je výběr hraček omezený jen na to, co se dá kousat či házet nebo míčky s dírou na pamlsky.

 Naše nová psí holka má ale jasno – nejlepší hračkou jsou moje domácí pantofle, největší zábava je strhnout ubrus ze stolu a nejhlasitější  pískání se ozve, když se mě zakousne do nohy.  


 

AMBRA © 2009 ambra@iol.cz | Věra Brunclíková | +420 602 368 265
Mezinárodně uznaná chovatelská stanice reg. číslo 1403/97 založena 18.7. 1997 - odchovány vrhy A - H
Psí škola | Border kolie | Pudl královský | Jorkšírský teriér
Historie plemene > Aktuality