česky 
 

AKTUALITY

Je nám sedm týdnů - vrh I

[28.05.2008] Fotky a povídání

28.5. Aktualizace na našem webu se malinko zpozdila kvůli technickým problémům s mým notebookem. Když přišel k nám domů konečně odborný technik, notebook vzorně zapípal a bez problémů začal fungovat, tak se opravovat nic nemuselo a necestoval do servisu a fotky zůstaly uložené v pořádku, tak tady je máte:

19. 5. 2008 Dnes čekalo naše mrňousky focení, očkování a tetování a taky dostali nové hračky, že byli tak hodní a všechno bez většího zlobení přežili.

 

Protože pan psí doktor si něco zapomněl, musel zase odjet a čekání se protáhlo a tak jsme si hráli.

 Aktuálně nejzlobivější pes z vrhu – Ideal Cowboy, chtěl všechny provokovat a potřeboval si hrát, i když už všichni únavou usnuli. Jeho rodinka bude mít o zábavu postaráno, protože je velký lump a rád řádí. (27. 5. Ahoj Báro, přeju hezké léto s Kovbojem ...:)) )

Nakonec se rozhodl usnout i Kovboj, protože se mu nikoho nepodařilo vzbudit a já jsem jen stála a fotila. Díval se na mě a říkal: Ty si teda, mohli jsme si tak pěkně hrát a všechny vzbudit ! Když všichni usnuli, přijel veterinář :)

 

 

Iron Black – to je náš fotomodel, rád se fotí a je úžasně roztomilý a mazlivý se fotil nejdéle ze všech, protože se úžasně tvářil a pózoval a předváděl se.

 

 27.5. Štěňátka dnes měla svůj velký den a stěhovala se do nových domovů.

 

Našim štěňátkům je sedm týdnů. Při odběru štěňátek všichni říkali, že nám rostou jako z vody a jsou zase mnohem mnohem větší a štěňata za to některé lidi kousali do prstů a tahali za nohavice, ukázali jak umí ničit pelíšky a šplhat po ohrádce až nahoru a vyskočit. Za posledních pár dní jsem poznala spoustu milých lidí, kteří si k nám jezdí vybírat své štěně a přála bych si, aby jim naši bobánci splnili všechny jejich představy a měli u nich doma krásný a dlouhý psí život. Taky jsem všem štěňátkům připravila jejich štěněcí balíčky a při jejich nákupu jsem se patřičně vyřádila, protože jsem Vašim štěňátkům přiravila na cestu samé blbinky a Vám jsem tam přibalila talismánek pro štěstí. Bohužel, pejsek Iron Black zůstává zatím bez páníčků, protože ačkoliv byl rezervován, z rodinných důvodů pro vážnou nemoc v rodině musí být koupě pejska odložena a tak je Iron Black znovu volný ( Byl rezerovován jako druhý ze šesti štěňátek.). Je to jediné černobílé štěně ve vrhu, ostatní brášci a sestřičky jsou tricolor. Říká se, že černobílí jsou nejžádanější :)), tak u letošního vrhu to aspoň u nás v chovatelské stanici neplatí.. Iron Black je moc usměvavý a veselý psí kluk, mírnější než jeho sourozenci Kovboj nebo Irish Song, ale umí si zjednat respekt. Miluje společnost lidí a miluje lidi, aportuje hračky, dělá nádherné ksichtíčky do foťáku a je to takový dobráček, který nikomu (narozdíl od Kovboje a Isis například – Ti už jsou prodaní, tak to můžu napsat :)) ahoj páníčci ! ) neškodí. Je to vzorné vyrovnané milé dobře socializované štěně, které pěkně a rádo papá a chce s každým kamarádit. Iron Black je také velmi chytrý a protože to nejlepší přichází nakonec, ještě jednou bych ráda zdůraznila, že je velmi chytrý až vyčůraný a má úžasnou mimiku, hlavně mhouří a kulí oči a komunikuje tak, že je psem, který jen jen promluvit. Na Ironka Blacka se můžete přijet podívat a sami uvidíte, že nekecám :)). Jestli chcete mít chytrého a pěkného psího kluka, volejte, přijeďte se na něj podívat ... Jo a je trošku statnější, nebude to žádný drobeček.


 

AMBRA © 2009 ambra@iol.cz | Věra Brunclíková | +420 602 368 265
Mezinárodně uznaná chovatelská stanice reg. číslo 1403/97 založena 18.7. 1997 - odchovány vrhy A - H
Psí škola | Border kolie | Pudl královský | Jorkšírský teriér
Historie plemene > Aktuality